Prijsvraag “Oost Begroot”

ingezonden 14 februari 2020 door Tamira de Wind

 

Beste leden,

Graag maken we u attent op onderstaand bericht in de link beneden. In het kort;
Weet u – samen met een groep buurtbewoners – wat een goede bijdrage zou kunnen zijn voor de leefbaarheid in Oost? Gemeente Oost nodigt u nu uit voor een prijsvraag (“Oost Begroot”) en stelt twee ton beschikbaar voor realisatie van het beste idee voor Oost.
Zie:

https://www.amsterdam.nl/nieuws-oost/oost-begroot-waar-zet-geld/?utm_source=nieuwsbrief&utm_medium=e-mail&utm_term=20200213&utm_content=link_ID0EJVCI&utm_campaign=Nieuwsbrief%20Amsterdam%2013%20februari%202020%2c%20editie%20Oost

Met vriendelijke groet,
Vereniging Weesperzijdebuurt

Tamira de Wind

Dit bericht is geplaatst in - . Bookmark de link .

Geef een reactie