Weesperzijdefestival, vrijwilligers gezocht

Beste buurtgenoot,

Dit is een bericht van Alfons Stiphout (16-01-2020)

Allereerst wensen we je nog een mooi en voorspoedig 2020!

We hopen dat we samen met jou komend jaar op 26 september het 25 jarig jubileum van het Weesperzijdefestival kunnen vieren.

Een festival komt er niet vanzelf. Al enkele maanden zijn we bezig een nieuw organisatieteam te formeren. Dat is deels gelukt maar er ontbreken nog een paar mensen. We missen nog 3 tot 4 organisatoren om een goed festival neer te kunnen zetten. Inmiddels is het moment aangebroken om knopen door te hakken: gaat het lukken of niet?

Ben jij de ontbrekende schakel?

Of ken je iemand in je omgeving die dat zou kunnen zijn? Laat het ons weten!
Wil je een bijdrage leveren in de vorm van ideeën, het inzetten van je eigen expertise voor de buurt of anderszins, reageer dan via onderstaande knop. Hier vind je ook meer informatie over de taken. We nemen dan snel contact met je op.Het zou jammer zijn na 25 jaar te moeten constateren dat er in onze buurt onvoldoende mensen te vinden zijn om het festival nog te organiseren.

JA, IK HELP GRAAG MEE!
Dit bericht is geplaatst in - . Bookmark de link .

Geef een reactie