Bouwen aan de buurt. Hoe doen we dat in Oost? Uitnodiging

Ingezonden door Stadsdeel Oost

Uitnodiging

Donderdag 31 oktober 17.00 – 21.00 uur

Locatie: Framer Framed, Oranje-Vrijstaatkade 71

Bouwen aan de buurt. Hoe doen we dat in Oost?

Bouwen aan de buurt doen we samen. Met bewoners, ondernemers, buurtorganisaties en gemeente Amsterdam.  We weten elkaar steeds beter te vinden en vaak leidt dit tot effectieve samenwerking, sterke buurtnetwerken en mooie projecten.

Maar het kan nog beter. Het stadsdeel wil beter aansluiten op de wensen en idealen van de talrijke actieve bewoners van Oost. En wil bewoners meer zeggenschap geven over belangrijke zaken. Hoe kunnen we leren van elkaar en elkaar nog beter vinden?

Kom 31 oktober en denk en doe mee in gesprekken en workshops over actuele thema’s in Oost!

  • Deel je ideeën, initiatieven en activiteiten op de “Vrijmarkt”. Laat zien waar jij mee bezig bent, wissel ervaringen uit en geef aan wat je van anderen nodig hebt. Wij zorgen ervoor dat iedereen elkaar goed kan vinden.
  • Kijk, luister en praat mee over zeggenschap in Amsterdam tijdens de Talkshow met bestuurders.
  • Praat mee over belangrijke thema’s voor je buurt aan een van de thematafels.
  • Ontmoet buurtgenoten en organisaties uit de buurt, breid je netwerk uit, spreek bestuurders en ontdek wat je voor elkaar kunt betekenen.
  • Geniet van lekkere én gezonde hapjes en drankjes, muziek en een levendig programma.

Alle bewoners, ondernemers en organisaties uit Oost zijn van harte welkom!

Het volledige programma vind je binnenkort op amsterdam.nl/oost.

 

 

Dit bericht is geplaatst in - . Bookmark de link .

Geef een reactie